Din varukorg är tom.
Mörkgrå Bomull 200×70 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-16033107-HILMA-S
Kategori: Hallmattor
| Vikt | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 70,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×70 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Hallmatta |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16033107-HILMA-S
Kategori: Hallmattor
| Vikt | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 70,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×70 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Hallmatta |
| Användningsområde |