Din varukorg är tom.
Sandbeige Bomull 220×240 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-16014502-LEVI-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 1,27 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 220,00 × 240,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Sand |
| Färg (dominerande) | Sand |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 220×240 |
| Bredd (total) | 240 |
| Längd (total) | 220 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16014502-LEVI-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 1,27 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 220,00 × 240,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Sand |
| Färg (dominerande) | Sand |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 220×240 |
| Bredd (total) | 240 |
| Längd (total) | 220 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |