Din varukorg är tom.
Ljusrosa Bomull 200×150+50x60cm cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-16010511-MILA-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 0,91 kg |
|---|---|
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusrosa |
| Färg (dominerande) | Ljusrosa |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×150+50x60cm |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16010511-MILA-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 0,91 kg |
|---|---|
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusrosa |
| Färg (dominerande) | Ljusrosa |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×150+50x60cm |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |