Din varukorg är tom.
Beige Ull 230×160 cm
Artikelnummer: 1001-17004104-SIXTENWOO-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 162,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Flerfärgad |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 42% Ull 34% Poly. 21% Bomull 3% Viskos |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 162 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17004104-SIXTENWOO-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 162,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Flerfärgad |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 42% Ull 34% Poly. 21% Bomull 3% Viskos |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 162 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |