Din varukorg är tom.
Beige Ull 400×300 cm
Artikelnummer: 1001-17002104-SIXTENWOO-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 28,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 400,00 × 302,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Flerfärgad |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 42% Ull 34% Poly. 21% Bomull 3% Viskos |
| Mått | 400×300 |
| Bredd (total) | 302 |
| Längd (total) | 400 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 28 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17002104-SIXTENWOO-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 28,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 400,00 × 302,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Flerfärgad |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 42% Ull 34% Poly. 21% Bomull 3% Viskos |
| Mått | 400×300 |
| Bredd (total) | 302 |
| Längd (total) | 400 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 28 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |