Din varukorg är tom.
Natur Akacia 68x57x104 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001-9612076-PETERPO-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 104,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | svart |
| Material | Acacia, polyesterrep |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Mått | 68x57x104 |
| Höjd (total) | 104 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 68 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 48 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 140 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Position stol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-9612076-PETERPO-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 104,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | svart |
| Material | Acacia, polyesterrep |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Mått | 68x57x104 |
| Höjd (total) | 104 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 68 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 48 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 140 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Position stol |
| Användningsområde |