Din varukorg är tom.
Natur Akacia 92x185x56 cm
Artikelnummer: 1001-9595075-MARIONDOU-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 34,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 185,00 × 56,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Acacia, Skum, Polyester |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 92x185x56 |
| Höjd (total) | 56 |
| Bredd (total) | 185 |
| Djup (total) | 92 |
| Höjd (sits) | 25 |
| Bredd (sits) | 176 |
| Djup (sits) | 85 |
| Vikt (netto) | 34 |
| Viktkapacitet | 280 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 2-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-9595075-MARIONDOU-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 34,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 185,00 × 56,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Acacia, Skum, Polyester |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 92x185x56 |
| Höjd (total) | 56 |
| Bredd (total) | 185 |
| Djup (total) | 92 |
| Höjd (sits) | 25 |
| Bredd (sits) | 176 |
| Djup (sits) | 85 |
| Vikt (netto) | 34 |
| Viktkapacitet | 280 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 2-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |