Din varukorg är tom.
Brun Aluminium 69 x57 x77 cm
Artikelnummer: 1001-6102003-CALAPANLO-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 3,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 77,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, svart, brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | Beige, svart, brun |
| Material | Aluminium, rotting, rotting |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | Korg |
| Material, tyg (sammans.) | 100% flätat |
| Mått | 69*57*77 |
| Höjd (total) | 77 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 69 |
| Höjd (sits) | 41 |
| Bredd (sits) | 52 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Soffa (bredd) | 188 |
Artikelnummer: 1001-6102003-CALAPANLO-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 3,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 77,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, svart, brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | Beige, svart, brun |
| Material | Aluminium, rotting, rotting |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | Korg |
| Material, tyg (sammans.) | 100% flätat |
| Mått | 69*57*77 |
| Höjd (total) | 77 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 69 |
| Höjd (sits) | 41 |
| Bredd (sits) | 52 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Soffa (bredd) | 188 |